![IMG_9428](http://www.omiros-kotsi.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_9428.jpeg)
Χριστουγεννιάτικη επίστεψη στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών με τους μικρούς μας μαθητές, όπου και παρακολουθήσαμε την sold-out παράσταση του Ηλία Καρελά, “Ο Καραγκιόζης στην Νέα Υόρκη”.
Και του χρόνου!!!!
![IMG_9422](http://www.omiros-kotsi.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_9422.jpeg)
![IMG_9429](http://www.omiros-kotsi.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_9429.jpeg)
Χριστουγεννιάτικη επίστεψη στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών με τους μικρούς μας μαθητές, όπου και παρακολουθήσαμε την sold-out παράσταση του Ηλία Καρελά, “Ο Καραγκιόζης στην Νέα Υόρκη”.
Και του χρόνου!!!!